Konferencia CETRA 2024

V dňoch 15.17.mája sa naši zamestnanci a doktorandi na medzinárodnej konferencii CETRA 2024 . Konferencia slúžila na nadväzovanie spolupráce medzi inštitúciami, výmena skúseností a doterajších výsledkov výskumu. Cieľom cesty bolo aj odprezentovanie publikovaného článku s názvom: „Mechanické vlastnosti penového betónu ako konštrukčného materiálu v konštrukciách cyklovlakov.“

Účasť na medzinárodnej konferencii „8th International Conference on Road and Rail Infrastructure“ bola prínosná z hľadiska rozširovania si vedomostí v danej problematike. Okrem nadviazania nových kontaktov, bolo možné dosiahnuť spoluprácu aj v iných oblastiach stavebníctva (VUT Brno – Ústav železničných konštrukcií a stavieb) ), ktoré sú vzhľadom na prebiehajúcu doktorandskú prácu na KSMAM vysoko aktuálne.

© 2019 Katedra stavebnej mechaniky a aplikovanej matematiky, Stavebná fakulta, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina