Teambuilding

Dňa 6. septembra 2024 sa uskutočnilo stretnutie zamestnancov Katedry stavebnej mechaniky a aplikovanej matematiky v peknom prostredí Paľovej búdy. Toto miesto, obklopené prírodou a tichom, poskytlo ideálne podmienky na diskusiu o dôležitých témach a súčasne aj na neformálne posilnenie kolegiálnych vzťahov.

Hlavným cieľom stretnutia bolo nielen prehodnotiť doterajšie aktivity katedry, ale aj načrtnúť budúce kroky. V rámci diskusií sa preberali vedecké projekty, ktoré katedra momentálne realizuje, možnosti ďalšej spolupráce s inými pracoviskami a perspektívy získavania nových grantov na financovanie výskumu. Okrem odborných tém mali zamestnanci možnosť stráviť čas aj v neformálnom prostredí, čo prispelo k posilneniu tímovej atmosféry a vzájomného porozumenia. Nechýbali ani spoločné aktivity, počas ktorých sa zamestnanci lepšie spoznali aj mimo pracovného prostredia.

© 2019 Katedra stavebnej mechaniky a aplikovanej matematiky, Stavebná fakulta, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina